Ilukooli reeglid

Õppekorraldus

SINUEDU OÜ täiendkoolitustele saab ennast registreerida vabade kohtade olemasolul soetades selleks vastava kuupäevaga koolituse läbi ebnails.ee koolituste veebipoe.


Õppemaksust vabastamine ja selle tagastamine

tagastamine

Õppemaks tuleb tasuda esitatud arve alusel enne kursuse algust, vastavalt maksetähtajale või koheselt otse pangalingi kaudu.

Koolitused toimuvad Tallinnas Gonsiori44/ J.Vilmsi tn 53b, 1 korrus. Parkimine on maja ees tasuta. Tõkkepuu avamiseks helista 5349 0901. Gonsiori tänaval asub bussipeatus “Vesivärava”. Peatuses peatuvad bussid number 67; 68; 31. Lõuna on Koolitusasutuse poolt tasuta, kui õpilane soovib on tal võimalik lõuna osta ka kõrval olevas Torupilli Selveri toidupoes. Samuti saab säilitada oma lõunat klassi kööginurgas.

Klassis koha peal SINUEDU OÜ poolt pakutav koolitus lõpeb hindamisega ning koolituse edukal läbimisel saab õpilane vastavasisulise tunnistuse. Tunnistus on tõendiks edukast koolituse läbimisest, mis on pitseeritud ja väljastatud koolituse läbinud õpilase nimele. Kui koolitust ei hinnata positiivsele tulemusel, väljastatakse õpilasele tõend koolitusel osalemise kohta.


Kvaliteet ja selle tagamine

SINUEDU OÜ poolt pakutavad koolitused toimuvad vastava ala spetsialisti poolt välja töötatud õppekavadele. Need on lisatud iga koolituse kohta eraldi. Õppekavasid täiendatakse jooksvalt vastavalt uue teabe ja praktikate tekkimisele. (Viimased uuendused 2022a).
Õppekavade täiendamine on oluline, et koolitustel pakutav informatsioon oleks kõige uuem, kaasaegsem ja hõlmaks endasse kõiki uusi trende.
Selleks osalevad SINUEDU OÜ koolitajad pidevalt erinevatel iluvaldkonna seminaridel,koolitustel, online kursustel. (Seda nii Eestis kui välismaal).

Koolitustel kasutatavad õppematerjalid (konspektid, õpikud, jms) jäävad kas osaliselt või täielikult õpilase omandisse ja valdusesse. Ühtlasi on soovi korral võimalik õpilastel soetada vajaminevaid töövahendeid vastavalt SINUEDU OÜ koostööpartnerite hinnakirjale.
Õpe toimub ventileeritud (ruumis võimalik eraldi reguleerida ventilatsiooni), konditsioneeriga ning õhuniisutajaga varustatud õpperuumides (samuti avanevad aknad), mis küünemeistritele väga olulise tähendusega.
eraldiseisev ventilatsioon tagab hea õhuvahetuse ning geelikinnitus vahendid (primer/bonder) aurud liiguvad ruumidest kiiresti välja. Konditsioneer tagab kuumal ajal õpperuumides mõnusa jaheda olemise, mis soodustab ka head keskendumist.
Õige õhuniiskus tagab küünetolmu minimaalse lenduvuse õhus.


Tagasiside andmise kord

SINUEDU OÜ asetab suurt rõhku õpilastelt saadud tagasiside kogumisele ning töötlemisele. Kõige mugavam tagasiside andmise vorm on tänapäeval sotsiaalmeedias: Instagram, Facebook, e-maili teel.
See on kõigile avalik ning kergelt kättesaadav. Saadud tagasiside on õppetöö korraldamisel väga olulise tähendusega, kuna just läbi selle saab koolitaja oma teenust parendada ja muuta täiuslikumaks. Kellel sotsiaalmeediat ei ole, saab jätta tagasisidet SINUEDU OÜ e-mailile ilustuudionails@gmail.com. Iga tagasiside eest oleme väga tänulikud.


Tegevust reguleeriv seadusandlus

SINUEDU OÜ (Reg. 16781152 )

KOHTUMISENI KOOLITUSEL!