Palun logi sisse et ostetud kursusi näha.

Koolitused

 • KÜÜNETEHNIKUTE ABC

  KÜÜNETEHNIKUTE ABC

  Ülevaade küüneanatoomiast, sagedamini nähtud küünehaigustest ja küünetehnikute poolt kasutatavatest materjalide keemiast. Koolitus koosneb 4 videost ja 2 PDF alla laetavast konspektist. See koolitus sobib kõikidele küünetehnikutele, kes soovivad värskendada oma teadmisi või omandad uusi teadmisi nendel kolmel teemal.

 • Geellaki paigalduse koolitus

  Geellaki paigalduse koolitus

  Geellaki paigaldamine modelleerimise tehnikas. Sobib nii algajale kui edasijõudnud õppijale. Koolitus ei sisalda eraldi maniküüri kursust. BOONUS materjalid: Geellaki eemaldamine elektriviiliga. Geellaki baaside ja top-geelide jäikuse testimine.

 • Geel-tippide koolitus

  Geel-tippide koolitus

  Geelküünte paigaldus ühe tunniga? Jah, kui seda teha uuenduslike geel-tippidega ning kasutades minu stressivaba kinnitamise meetodit, kus sa ei pea muretsema õhumullide tekkimise pärast! Tipid võimaldavad teha kiiresti pikki ja sirgeid ning arhitektuuriliselt õige kujuga küüsi.

 • Aparaadimaniküüri koolitus

  Aparaadimaniküüri koolitus

  Puhas ja ohutu aparaadimaniküür on premium-klassi teenus, mida saab pakkuda ainult küünetehnik, kelle teadmised on sellel alal tugevad. Tõsta oma taset ja saa sügavad teadmised aparaadimaniküürist! BOONUSENA õpid ära ka kääridega lõikamise ja sinu kliendi küünenahad pole enam kunagi sakilised, ega narmendavad.

 • Hügieeniloeng küünetehnikutele

  Hügieeniloeng küünetehnikutele

  Käesolevast loengust saad praktilise ja põhjaliku ülevaate vajalikest hügieenitoimingutest ja -käitumisest küünetehnikuna. Peale selle loengu kuulamist ja õpitu praktiseerima hakkamist võid kindel olla, et kliendid tunnevad end Sinu teenust saades mugavalt ning oled hügieeniteadmiste poolest küünetehnikute turul esirinnas.