Müügitingimused

Veebipoe ebnails (edaspidi Veebipood) omanik on Sinuedu OÜ (reg. k. 16781152),
Asukohaga Gonsiori 44/ J.Vilmsi 53b
1 korrus, Tallinn.


Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo
Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ja koolituste ostmisel.
Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Füüsilise toote hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Koolitustele kohaletoimetamise tasu ei lisandu, isegi kui tõend saadetakse koju.
Kättetoimetamise tasu (juhul, kui rakendub) kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.
Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.


Tellimuse vormistamine
Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad. Seejärel kuvatakse
ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil.
Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.
Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) mitte hiljem kui 14 päeva jooksul.


Kohaletoimetamine
Online koolituse läbinute tõendid väljastatakse 1 kord kuus – seega võib tõendi kättesaamisega minna aega maksimaalselt 1 kuu + tunnistuse kohalejõudmisele kuluvad päevad.

Füüsilisi kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti
Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.
Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Väljaspool Eestit toimub kohaletoimetamine 30 kalendripäeva jooksul.
Kui Veebipood on veebilehel või tellimuse kinnituses teavitanud ostjat tarneprobleemidest ja 30 kalendripäeva ületavast tähtajast, kohaldub Veebipoe poolt avaldatud tähtaeg.


Taganemisõigus

Valides täiskasvanute koolituse Sinuedu OÜ-lt, nõustub Klient, edaspidi õpilanemeie poolsete alljärgnevate koostöötingimustega.

 • Koolitaja on kohustatud koolitama õpilast tema poolt valitud programmile ja andma talle põhjalikud teadmised valitud koolituse sisust nii praktikas kui ka teoorias, nii et peale koolituse läbimist on õpilane võimeline asuma koheselt teostama iseseisvat tööd ja töötama antud alal.
 • Koolitaja on kohustatud koolitama õpilast parimal võimalikul viisil ja andma talle võimalikult palju asjakohast infot, mis puudutab valitud eriala teoreetilisi ja praktilisi oskusi. Peale koolitus klassis edukalt läbitud koolitust väljastab koolitaja õpilasele vastavasisulise tunnistuse.
 • Koolitaja on kohustatud viima läbi koolitust selles kokkulepitud kohas, kellaajal ja päeval.
 • Koolitaja on kohustatud tutvustama õpilasele ohutusnõudeid turvaliseks koolituse läbimiseks. Juhul kui õpilane ei täida ohutusnõudeid ja ei taga turvalisust tutuvustatud juhiste järgi, siis vastutab õpilane enda tekitatud kahju eest (nt modell või enda kaasatoodud vara, kui ka salongi vara).
 • Koolitaja on kohustatud õpilasele teatama koolituskava muudatustest esimesel võimalusel,  juhul kui koolitus kokkulepitud päeval ei saa toimusda. Esimesel võimalusel pakkuma õpilasele uut koolituspäeva mis sobib mõlemale osapoolele.
 • Koolitaja vastutab kogu koolitusprogrammi vältel oma info ja koolitussisu õigsuse ja edastatava teabe kvaliteedi eest.
 • Õpilane on kohustatud käituma koolituse ajal ja koolitusruumides vastavalt ilukooli reeglitele ja käituma eetiliselt ja kasutama koolitaja vara heaperemehelikult.
 • Õpilane on kohustatud järgima ilukooli poolt koostatud koostöötingimuste lepingut.
 • Õpilane on kohustatud andma teada koolitajale kokkulepitud koolitusele mitte kohale tulemisel või mitteosalemisest vähemalt 24 h ette enne toimumise kuupäeva.
 • Koolitajal on õigus saada määratud koolitustasu mis on koolitaja määranud koolituse maksumuseks, vastavalt esitatud arvele.
 • Koolitajal on õigus saada õpilaselt kahjuhüvitamist, kui õpilane on rikkunud koolitusruumide inventuuri või tekitab muud varalist kahju koolitusasutusele.
 • Õpilane vastutab tekitatud kahju eest õppeasutusele täies mahus.
 • Koolitajal on õigus nõuda koolitustasude mitte maksmise korral abi koolituskulude tasumiseks vastavast õigusbüroost või inkasso asutuselt, kui maksetähtajast on möödas 30 kalendripäeva ja klient ei ole võtanud ühendust ilukooliga.
 • Kui õpilane soovib koolitusest taganeda (ei kehti online koolituse ostu puhul) on tal õigus seda teha. Koolitusest taganemise/ loobumise korral (ükskõik mis põhjusel), tuleb teavitada koolitajat kirjalikult kaks tööpäeva ennem koolituse algust. Antud juhul tagastatakse õpilasele koolituse maksumusest 50%  õppemaksust,  mitte kogu summa. 
 •   (Maksmine ja  õppemaksu tagastamine on kirjas ilukooli reeglite all). Kui õpilane ei saa koolitusel osaleda  haiguse tõttu, pakub koolitaja järgmist koolituse toimumise aega  mitte varem kui 3-6  kuu pärast (suure nõudluse tõttu, ei ole võimalik uut kuupäeva varem pakkuda).
 • Koolitusele registreerumine kinnitatakse kogu arve või ettemaksu tasumisega antud arvelduskontole.
 • Õpilasel on õigus soetada endale vajalikke töövahendeid ja materjale läbi koolitaja koostööpartneri kaudu.
 • Õpilasel on lubatud peale koolitusprogrammi edukat läbimist kasutada väljastud tunnistust/tõendit enda kvalifikatsiooni tõendamiseks.

ÕPPEMAKSUST VABASTAMINE JA SELLE TAGASTAMINE
Õppemaksust vabastamine ja selle tagastamine toimub kooskõlas Eesti Vabariigis kehtivate õigusaktidega. Koolituste eest tasutud ettemaksud ei kuulu tagastamisele koolitusest loobumise puhul. 
Tulumaksuseaduse muudatuse kohaselt on koolituskulu õppija täienduskoolituses osalemise kulu kui koolituse läbiviijal on täienduskoolituse läbiviimiseks olemas tegevusluba või ta on selleks esitanud majandustegevusteate ning kui õppija osales eelnimetatud koolituse läbiviija täienduskoolituses, mille õppekava eesmärk on tasemeõppe õppekavas sisalduva või kutsestandardis kirjeldatud kutse-, ameti- või erialase kompetentsi saavutamine või keeleõpe.
Kui õppekaval sellist eesmärki ei ole, ei ole võimalik saada koolituskuludelt tulumaksutagastust.

Koolitused toimuvad Tallinnas Gonsiori44/ J.Vilmsi tn 53b, 1 korrus. Parkimine on maja ees tasuta. Gonsiori tänaval asub bussipeatus “Vesivärava”. Peatuses peatuvad bussid number 67; 68; 31. Lõuna on Koolituasutuse poolt tasuta, kui õpilane soovib on tal võimalik lõuna osta ka kõrval olevas Torupilli selveri toidupoes.  Samuti saab säilitada oma lõunat klassi kööginurgas.

Klassis koha peal Sinuedu OÜ poolt pakutav koolitus lõpeb hindamisega ning koolituse edukal läbimisel saab õpilane vastavasisulise tunnistuse. Tunnistus on tõendiks edukast koolituse läbimisest, mis on pitseeritud ja väljastatud koolituse läbinud õpilase nimele. Kui koolitust ei hinnata positiivsele tulemusel, väljastatakse õpilasele tõend koolitusel osalemise kohta.

Taganemisõigus – Füüsilised tooted (Online koolitused ja seminarid/infopäevad ei kuulu siia alla)

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul
Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.
14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba
testimiseks füüsilises poes. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises
veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.
Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus, ning saata see e-posti aadressile hiljemalt 14 päeva jooksul kauba
kättesaamisest.
Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).
Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale. Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14
päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.
Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.
Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.
Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.


Pretensiooni esitamise õigus
Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba
üleandmisest ostjale. Sellest esimese aasta jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.
Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e/kirja aadressile ilustuudionails@gmail.com või helistada telefonil 53490901.
Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist tarbija tegevuse või tegevusetuse tõttu (vale kasutusviis, õnnetusjuhtum vms) või kui tegemist on asja tavapärasest kasutamisest tingitud normaalse kulumisega.
Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.
Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.


Otseturustus ja isikuandmete töötlemine
Veebipoel on õigus kasutada kliendilt saadud kontaktandmeid relevantse sisuga e-mailide edastamiseks. Näiteks ostetud koolitusega seonduv oluline info või turunduslikud teadaanded. Turunduslikest e-mailidest saab klient igal ajal loobuda, kasutades selleks vastavat linki, mis asub iga e-kirja allosas.


Vaidluste lahendamine
Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile ilustuudionails@gmail.com või helistada tel 5349 0901.
Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole.
Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.
Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.


KOOLITUSE KVALITEET JA SELLE TAGAMINE

Sinuedu OÜ poolt pakutavad koolitused toimuvad vastava ala spetsialisti poolt välja töötatud õppekavadele. Need on lisatud iga koolituse kohta erladi. Õppekavasid täiendatakse jooksvalt vastavalt uue teabe ja praktikate tekkimisele. (Viimased uuenduses 2023a).
Õppekavade täiendamine on oluline, et koolitustel pakutav informatsioon oleks kõige uuem, kaasaegsem ja hõlmaks endasse kõiki uusi trende.
Selleks osalevad Sinuedu OÜ koolitajad pidevalt erinevatel iluvaldkonna seminaridel,koolitustel, online kursustel. (Seda nii Eestis kui välismaal).

Koolitustel kasutatavad õppematerjalid (konspektid, õpikud, töövahendid jms) jäävad kas osaliselt või täielikult õpilase omandisse ja valdusesse. Ühtlasi on soovi korral võimalik õpilastel soetada vajaminevaid töövahendeid vastavalt Sinuedu OÜ koostööpartnerite hinnakirjale.
Õpe toimub ventileeritud (ruumis võimalik eraldi reguleerida ventilatsiooni), konditsioneeriga ning õhuniisutajaga varustatud õpperuumides (samuti avanevad aknad), mis küünemeistritele väga olulise tähendusega.
eraldiseisev ventilatsioon tagab hea õhuvahetuse ning  geelikinnitus vahendid (primer/bonder) aurud liiguvad ruumidest kiiresti välja. Konditsioneer tagab kuumal ajal õpperuumides mõnusa jaheda olemise, mis soodustab ka head keskendumist.
Õige õhuniiskus tagab  küünetolmu minimaalse lenduvuse õhus.


TAGASISIDE ANDMISE KORD

Sinuedu OÜ asetab suurt rõhku õpilastelt saadud tagasiside kogumisele ning töötlemisele. Kõige mugavam tagasiside andmise vorm on tänapäeval sotsiaalmeedias: Instagram, Facebook.
See on kõigile avalik ning kergelt kättesaadav. Saadud tagasiside on õppetöö korraldamisel väga olulise tähendusega, kuna just läbi selle saab koolitaja oma teenust parendada ja muuta täiuslikumaks. Kellel sotsiaalmeediat ei ole, saab jätta tagasisidet kas Eesti Töötukassale või Sinuedu OÜ e-mailile ilustuudionails@gmail.com  Iga tagasiside eest oleme väga tänulikud.