Tagasiside

 • Väga tore ja äge päev oli!

  Jäin koolitusega väga rahule ja oma murekohtadele sain lahendused.

  See on nii äge, et sa võtad individuaalselt õpilase probleemseid kohti ja sellest lähtuvalt paned rohkem tähelepanu just neile.

  Kuna tegemist on täiendkoolitusega, siis mulle tundus küll kõik info ja tempo piisav. Paras meeldetuletus ja kordamine.

  Teed suurepärast tööd ja mega tore oli sind lõpuks ka isiklikult kohata. Pole just palju neid nii energilisi ja positiivselt meelestatud koolitajaid.

  Mina sain korraliku motivatsioonilaengu.

  Karmen Roosipuu

 • Aitäh koolituse eest.

  Jäin väga rahule. Sain palju uut infot, uusi nippe, mida kohe töös kasutama hakkan. Esimese asjana ilmselt hakkan pudelite etikette lugema ja toppidele UV-testi tegema.

  Koolituse tempo oli täiesti piisav. Olin kuulnud, et Erika on hästi karm ja ajab juuksekarva lõhki, kuid mina ei tundnud seda eriti.

  Ülesehitus oli hea, meeldis keemia osa ja põhjalik hügieeni osa, kuigi Sinu hügieeni online kursuse olen läbinud juba.

  Meeldis see, et sai hästi palju erinevate brändide tooteid proovida.

  Infot oli täiesti piisavalt. Aitäh veelkord!

  Ave Saarmäe

 • Minu meelest oli väga hea koolitus, ma jäin väga rahule. Sain väga palju uusi nippe ja teadmisi. Mulle väga meeldis keemia koolitus, kõik oli arusaadav.

  Tempo oli hea, ajaliselt hästi arvestatud. Infot oli väga palju.

  Kindlasti soovitan seda koolitust teistele. Ja muidugi koolitaja on väga proff 🙂

  Mariella Muradjan

 • Minu jaoks tegi koolituse eriti tõhusaks see, et praktikale lisaks sai ka väga sisuka teooria. Sageli seda lihtsalt lubatakse, aga paraku ei leita aega.

  Tegin täna värskelt peale koolitust hoolduse ja tõsiselt iga sammuga käis kaasa koolituselt saadud teadmised, ehk siis üritan edaspidi ka tööd teha just Sinu juurest saadud näpunäidete najal, sest saan aru, et see kiirendab mu tööd.

  Lisaks polnud mul hetkekski tunnet, et olen unustatud, Sa tõesti olid kogu aeg olemas.

  Olen päris kindel, et tahan ennast veel koolitada ja siis juba tean, kus 🙂

  Lilika

 • Aitäh Sulle kõige eest, tänu Sinule sain vapustavad teadmised ja oskused. Olen ülimalt õnnelik, et valisin just Sinu koolituse. Julgelt soovitan kõigile, kes tahavad saada väga heaks, läbida just Sinu koolitus!

  Nende päevade jooksul sain väga palju uusi teadmisi ja uusi oskusi, kuidas tööd teha puhtana ja väga ilusa kvaliteediga. Aitäh Sulle veelkord!

  Sandra Veskus

 • Pea kaks kuud koolitust oodates lugesin ma suurest õhinast pm iga tagasiside sinu Instagrammis ja imetlesin õpilaste töid. Tänu neile olid mul ootused mega kõrgele seatud ja VAU..kõik oligi täpselt nii, nagu su õpilased kirjutanud on ja paremgi veel!

  Mul on nii hea meel, et ma sattusin just sinu juurde. Sa teed õiget asja ja südamega.

  Sain nii palju uut infot, mida tahaks kohe rakendama hakata ja lisaks mega positiivse ja mõnusa meeleolu.

  Aitäh sulle!

  Helina

 • Ma tänan sind kogu südamest selle koolituse eest. Mulle tohutult meeldib, kui põhjalik ja korrektne, aga samas vaba ja loominguline terve protsess on. See, et saab iga kord erinevaid tooteid/brände kasutada ja katsetada erinevaid disaine, on väga hea j annab juba mingisuguse tunnetuse kätte, et kuidas on mugav ja mis sobib mulle kasutamiseks jne.

  Mulle meeldis ka see, et sa oled loonud selles koolituses sellise turvalise keskkonna, kus julgeb küsida küsimusi, ükskõik kui loll või mitte loll see oleks. Kokkuvõttes plaanin kindlasti tulla veel sinu koolitustele ja megamega rahule jäin!

  Liis Kerstin Aumere

 • Tere!

  Käisin Geellakkimise koolitusel 06.02.2021.

  Ma olen nii rahul, et valisin Erika oma koolitajaks. Ta on kõige sõbralikum ja toredam koolitaja, keda kohanud olen. Kui oled hädas ja alla andmas, siis rahustab ta sind, et sa saad hakkama. Tore on see, et tal on aega tegeleda sinuga individuaalselt, kui vajad juhendamist ja abi. Näitab ilusti ette, mida sa tegema pead. Hästi palju kiidab ja innustab sind töö tegemise ajal. Koolitaja, kellega saab vabalt suhelda ja ei teki mingit kartust, et ei saa hakkama. Kõigile oma küsimustele saab alati vastuse, millega ja kuidas edasi toimetada.

  Edu sulle su tegemistes ja jää alati nii positiivseks koolitajaks.

  Päikest sulle!

  Liisi Kaasikoja

Online koolitused

Vaata kõiki
 • KÜÜNETEHNIKUTE ABC

  Ülevaade küüneanatoomiast, sagedamini nähtud küünehaigustest ja küünetehnikute poolt kasutatavatest materjalide keemiast. Koolitus koosneb 4 videost ja 2 PDF alla laetavast konspektist. See koolitus sobib kõikidele küünetehnikutele, kes soovivad värskendada oma teadmisi või omandad uusi teadmisi nendel kolmel teemal.

  Vaata
 • Geellaki paigalduse koolitus

  Geellaki paigaldamine modelleerimise tehnikas. Sobib nii algajale kui edasijõudnud õppijale. Koolitus ei sisalda eraldi maniküüri kursust. BOONUS materjalid: Geellaki eemaldamine elektriviiliga. Geellaki baaside ja top-geelide jäikuse testimine.

  Vaata
 • Online geeltippide paigalduse ja hoolduse koolitus küünetehnikutele Erika Bernjakov EB Nails

  Geel-tippide koolitus

  Geelküünte paigaldus ühe tunniga? Jah, kui seda teha uuenduslike geel-tippidega ning kasutades minu stressivaba kinnitamise meetodit, kus sa ei pea muretsema õhumullide tekkimise pärast! Tipid võimaldavad teha kiiresti pikki ja sirgeid ning arhitektuuriliselt õige kujuga küüsi.

  Vaata
 • Online Aparaadimaniküüri koolitus küünetehnikutele Erika Bernjakov EB Nails

  Aparaadimaniküüri koolitus

  Puhas ja ohutu aparaadimaniküür on premium-klassi teenus, mida saab pakkuda ainult küünetehnik, kelle teadmised on sellel alal tugevad. Tõsta oma taset ja saa sügavad teadmised aparaadimaniküürist! BOONUSENA õpid ära ka kääridega lõikamise ja sinu kliendi küünenahad pole enam kunagi sakilised, ega narmendavad.

  Vaata